Iepirkumu grozs  

Nav produktu

0.00 EUR Piegāde:
0.00 EUR Pavisam kopā:

Cenas ir bez PVN

Iepirkumu grozs Pasūtīt

Servisa noteikumi

ATGRIEŠANAS NOSACĪJUMI

Pircējs ir tiesīgs atteikties no iegādātā kupona 14 kalendāro dienu laikā no kupona iegādes brīža (atgādinām, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas).

Atsakoties no Kupona, patērētājs vienlaikus atsakās no iegādātās preces vai pasūtītā pakalpojuma.

Termiņa atskaite, kura laikā patērētājs var atteikties no kupona, sākas kupona iegādes brīdī un beidzas pēc 14 dienām vai agrāk, ja patērētājs šī perioda laikā jau ir izmantojis kuponu.

Kupons tiek uzskatīts kā izmantots:

 1. kupona iegādes gadījumā, kura priekšmets ir Preces nodošana, kupons tiek uzskatīts par izmantotu momentā, kad Prece vai tās daļa (ja Prece tiek piegādāta pa daļām vai, ja Prece tiek nodota vairākās piegādēs noteikta laika periodā) ir piegādāta vietā, kuru Patērētājs norādījis kā vēlamo vietu Preces saņemšanai;
 2. kupona iegādes gadījumā, kura priekšmets ir pakalpojumu sniegšana, kupons tiek uzskatīts par izmantotu tiešās pakalpojuma saņemšanas momentā vai pakalpojuma saņemšanas laika un vietas rezervēšanas brīdī vai tiešā pakalpojuma sniegšanas līgumā stāšanās brīdī ar pusi, kas sniedz pakalpojumu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš ir 14 dienas, šī termiņa atskaite sākas:

 • Atgriežamo preci vari nest uz "cistota.lv" izsniegšanas vietu Cietokšņa  ielā 60 (darba laiks: P-Brīvdiena Otr.- Sv. 9:00-15:00)
 1. kupona iegādes gadījumā, kura priekšmets ir pakalpojumu sniegšana vai citas ilglaicīgas darbības veikšana, termiņa atskaite sākas no kupona iegādes dienas;
 2. kupona iegādes gadījumā, kura priekšmets ir Preces nodošana, norādītais termiņš iespējamam atteikumam no līguma sākas no dienas, kad Patērētājs fiziski ieguvis Preci savā rīcībā;
 3. ja, pamatojoties uz kupona noteikumiem, Patērētājam jānodod vairākas Preces, kas tiek nodotas atsevišķi, - no dienas, kad Patērētājs fiziski ieguvis pēdējo Preci savā rīcībā;
 4. Ja, pamatojoties uz kupona nosacījumiem, Prece jānodod Patērētājam pa daļām – no dienas, kad Patērētājs fiziski saņēmis pēdējo Preces daļu savā rīcībā;
 5. gadījumā ar kuponu ar ilgstoša rakstura nosacījumiem, kura priekšmets ir vairākkārtēja Preču nodošana noteikta laika posmā, - no dienas, kad Patērētājs fiziski ieguvis pirmo Preci savā rīcībā.

Patērētājs ir tiesīgs noteiktajā termiņā atteikties no līguma un iegādātā kupona, iesniedzot SIA „Kupikupon Baltics” atteikuma veidlapu atbilstoši formai, kas pieejama interneta vidē. 
Veidlapas paraugs atteikumam no līguma par kupona iegādi pieejams . Atteikuma veidlapu Patērētājs var iesniegt, nosūtot to uz elektronisko adresi info@cistota.lv vai uz SIA „BUA” juridisko adresi (Cietokšņa iela 60, Daugavpils).

Lai paātrinātu atgriešanas apstrādes procesu, jūs varat aizpildīt elektronisko atteikuma veidlapu.

Nauda parasti tiek pārskaitīta atpakaļ uz pircēja kontu 10 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas, taču ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā no iesnieguma saņemšanas. Atgriežot kuponu, naudu iespējams pārskaitīt atpakaļ tikai uz to konta numuru, no kura tika veikts pirkums.

Gadījumā, ja naudas līdzekļu atdošana paredz arī Preces atgriešanu no Pircēja puses, Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes saglabāšanu un drošību atteikuma tiesību termiņa laikā. Pircējs ir atbildīgs par jebkāda veida preces vērtības samazināšanos, ja prece tikusi izmantota tādā veidā, kas nav savietojams ar pareizas lietošanas principiem, tai skaitā, izmantota citiem mērķiem, izņemot līdzekļa īpašību un iedarbības noskaidrošanu. Precēm ir jābūt nebojātām, nezaudējušām savu preču izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēsta aizsargplēve utt.) un nelietotām. Preci nepieciešams atdot atpakaļ oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, kā arī kopā ar preces piegādes dokumentu, lietošanas instrukciju un citiem preces piederumiem.

Izmaksas, kas saistītas ar preces nodošanu Pārdevējam, sedz Pircējs.

Atgādinām, ka saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības šādos gadījumos:

 1. iegādājoties video vai audio ierakstu vai arī datorprogrammu, ja šādas preces iepakojums ticis atvērts;
 2. avīžu, periodisko izdevumu un žurnālu piegādes gadījumā;
 3. pārtikas preču, dzērienu un citu tūlītējās lietošanas preču piegādes gadījumā;
 4. slēdzot līgumu par izvietošanas vai transportēšanas pakalpojumiem, ēdināšanas vai izklaides pasākumiem, kurus nepieciešams nodrošināt noteiktā termiņā (piemēram, aviobiļetes vai viesnīca, kas rezervēta internetā);
 5. iegādājoties lietas, kas tiek veidotas pēc pasūtījuma vai arī ir neaizvietojamas, kā arī lietas, kas ātri bojājas vai tiek ātri patērētas;
 6. slēdzot līgumu par pakalpojuma veikšanu, ja ar patērētāja piekrišanu šī pakalpojuma veikšana ir sākta līdz 14 dienu termiņa beigām, kā arī pakalpojuma sniedzējs ir informējis patērētāju par to, ka nebūs iespējams izmantot atteikuma tiesības.

Aicinām iepazīties ar mūsu privātuma politiku, lai saprastu, kā un kāpēc mēs iegūstam un izmantojam tavus datus.

Mēs izmantojam sīkdatnes (angļu val. “cookies”), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. 

Kāpēc CISTOTA.LV izmanto sīkdatnes?

Sīkdatnes palīdz jums pilnībā izmantot Bilderlings Cistota.lv vietnes.

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mērķi, lai analizētu vietnes apmeklējumus, veiktu uzlabojumus un sniegtu jums atbilstošu informāciju.

Tādā veidā jūs varat ātrāk atrast to, ko meklējat, un tiek parādīta jums speciāli izvēlēta informācija.

Kādi ir sīkdatņu veidi?

 • Basic cookies - nodrošina, ka vietne darbojas atbilstoši, piemēram, datora vai planšetdatora displejā attēli un teksts tiek pareizi attēloti.  
 • Personiskie sīkdati, kas saglabā vietnes veidotās izvēles iespējas, piemēram, valodu

Kas notiek, ja izslēdz sīkdatus?

Jūs varat mainīt un izslēgt sīkdatus katras pārlūkprogrammas drošības iestatījumos. Lūdzu ņemiet vērā, ka izslēdzot sīkdatus, vietne vairs nedarbosies optimāli un apmeklējot to atkārtoti, jūs saņemsiet jaunu ziņojumu par piekrišanas nepieciešamību. Tas ir tāpēc, ka vairs nav iespējams atrast saglabātos iestatījumus, lai jūs varētu pilnvērtīgi izmantot Bilderlings Pay LTD pakalpojumus.

Jūsu apstiprinājums

Sīkdati vairs nav jaunums, taču spēkā esošais regulējums prasa, ka pirms sīkdatņu ievietošanas jūsu ierīcē, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana.

 

Kādos gadījumos mēs saglabājam tavus personas datus?

Mēs vēlamies tevi informēt par mūsu precēm, pakalpojumiem un īpašajiem piedāvājumiem, taču darīsim to tikai tad, ja vēlies saņemt šādu informāciju. Tavus personas datus izmanto arī tad, ja iegādājies mūsu preces vai pakalpojumus. Šie dati ir nepieciešami, lai veiksmīgi noformēt tavu pasūtījumu. Bez tavas atļaujas šos datus neizmantosim mārketinga nolūkos. Tavus personas datus izmanto arī tad, ja tu lieto veikala bezvadu interneta pieslēgumu, tīmekļa vietni vai mobilo lietotni. Visa tava sniegtā informācija ir konfidenciāla. Mēs izmantojam tavus personas datus tikai šajā politikā norādītajiem mērķiem.

 

Kādus personas datus mēs saglabājam?

Mēs varam saglabāt šādus datus: vārdu, adresi, dzimšanas datumu, maksājumu adresi, piegādes adresi, CISTOTA preču un pakalpojumu iegādes vēsturi, finanšu informāciju, tostarp tavu kredītkartes, debetkartes vai cita veida maksājuma informāciju, ko sniedz telefoniski, elektroniski vai, aizpildot veidlapas mūsu tīmekļa vietnē, kā arī jebkuru citu tevis sniegto informāciju.

 

Kādi personas dati tiek nodoti trešajām personām?

Mums rūp tavs privātums, tāpēc tavi personas dati nekādā gadījumā netiks izpausti vai pārdoti trešajām personām mērķiem, kas nav minēti šajā politikā. Tavi personas dati var tikt nodoti uzticamiem servisa partneriem, kas sniedz konkrētus pakalpojumus, piemēram, mārketinga, finanšu, reklāmas, apstrādes maksājumu, piegādes vai citus pakalpojumus veikalā vai ārpus tā. 

Lai novērstu krāpšanas vai citu noziedzīgu darbību risku un pārliecinātos, ka tava sniegtā informācija ir pareiza, mēs varam to nodot citiem uzņēmumiem, mazumtirgotājiem, finanšu organizācijām vai citām organizācijām, kas nodarbojas ar krāpšanas un noziedzības apkarošanu. Mums ir pienākums izpaust klientu informāciju tiesībsargājošajām iestādēm, ja radušās aizdomas par noziedzīgu darbību. Mēs varam iegādāties pakalpojumus un datus no aģentūrām, lai pārbaudītu tavas sniegtās kontaktinformācijas un personīgās informāciju patiesumu. Tavi personas dati tiek aizsargāti arī tad, ja tos nodod ārpus CISTOTA. Mēs apņemamies veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai mūsu uzticamie partneri droši uzglabātu tavus personas datus.

 

Kā izmanto tavus personas datus?

Tavus personas datus izmanto mārketinga nolūkos un pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai. Mēs varam izmantot iegūto informāciju šādos nolūkos:

 • analizēt tavus tīmekļa vietnes pārlūkošanas paradumus. Tas ļauj mums uzlabot un tieši tev pielāgot pārlūkošanas iespējas, kā arī piedāvāt tev aktuālus reklāmas materiālus;
 • tīmekļa vietnes pārlūkošanas laikā parādīt preces un pakalpojumus, kuri varētu tevi interesēt. Dati var tikt izmantoti arī statistikas iegūšanai un analīzei, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus, preces un tīmekļa vietni;
 • sazināties ar tevi, lai noskaidrotu tavu līdzšinējo pieredzi ar CISTOTA un lai uzzinātu, ko mēs darām pareizi un ko vajadzētu uzlabot;
 • atbildēt uz atsauksmēm un jautājumiem, ko mums uzdevi kādā no sociālajiem portāliem;
 • uzlabot CISTOTA tīmekļa vietnes darbību un pārlūkošanas pieredzi un pārliecināties, vai tās saturs ir drošs un ērti lietojams gan datorā, gan mobilajās ierīcēs.

 

Kur tiek izglabāti tavi personas dati?

Tavi personas dati tiek glabāti drošībā. Tie ir aizsargāti pret jebkuru organizāciju vai privātpersonu neatļautu piekļuvi, atklāšanu, izmantošanu, pārveidošanu vai iznīcināšanu. Dažās valstīs ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas ir spēkā likumi un noteikumi, kas negarantē tādu pašu aizsardzību kā Eiropas Ekonomiskajā zonā. Gadījumā, ja tevi personas dati tiek nodoti ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, mēs nodrošinām to atbilstību šeit spēkā esošiem noteikumiem. Mēs apņemamies veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai tavi dati būtu konfidenciāli un droši uzglabāti.

 

Televizuālā uzraudzības sistēma (CCTV)

Drošības, noziegumu atklāšanas un uzraudzības nolūkos mūsu veikalos tiek izmantota televizuālā uzraudzības sistēma (CCTV). Informācija, kas iegūta no televizuālās uzraudzības sistēmas, tiek uzglabāta tik ilgi, lai nepieciešamības gadījumā varētu to nodot tiesībsargājošajām iestādēm. Šī informācija tiek droši uzglabāta un ir pieejama tikai kvalificētiem drošības darbiniekiem.

 

Trešo pušu tīmekļa vietnes

Mūsu tīmekļa vietnē var būt izvietotas saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm. Katrai tīmekļa vietnei ir atsevišķa privātuma politika. Ja apmeklējat šādas tīmekļa vietnes, mēs iesakām pirms jebkādas informācijas sniegšanas vispirms iepazīstieties ar to privātuma politiku. Mēs neuzņemamies atbildību par citu tīmekļa vietņu politiku.

 

Kā rīkoties, ja vairs nevēlies, ka mēs ar tevi sazināmies?

Ja vairs nevēlies, lai sūtām informāciju par savām precēm un pakalpojumiem, tu vari atteikties no mūsu mārketinga e-pasta ziņojumu saņemšanas.